تبلیغات
فال روزانه - فال روزانه دوشنبه 26 شهریور 1397

فال روزانه - فال روزانه دوشنبه 26 شهریور 1397

فال روزانه

فال روزانه

فال روزانه - فال روزانه دوشنبه 26 شهریور 1397 فال روزانه

فال روزانه امروز دوشنبه بیست و ششم شهریورماه 1397 

 

فال روزانه - متولدین فروردین 

حالا كه ماه به نشانه شما بازگشته، آمادگی كامل دارید كه مسئولیت‌های بیشتری قبول كنید، اما این كار دردسرهایی برایتان به همراه دارد. این سخن به این معنی نیست كه شما توانایی انجام دادن كارهای خاص و خارق العاده را ندارید، بلكه به این معنی است كه شما به دلیل اینكه به نیازهایتان واقع بینانه نگاه نمی‌كنید، طاقت شكست خوردن را هم ندارید. با كم كردن سطح توقعات خود شانس خوشبخت شدن خودتان را بیشتر كنید. 

 

فال روزانه - متولدین اردیبهشت 

امروز ماه در دوازدهیمن خانه شما (خانه رازها) قرار دارد و بعضی چیزها را از دید شما مخفی نگه می‌دارد؛ بنابراین شما نمی‌توانید منشا ناراحتی‌های خود را پیدا كنید. برای شما خیلی مهم است كه بفهمید چه چیزهایی را از دست داده‌اید، اما اطلاعات حیاتی جلوی چشم‌های هوشیار شما ظاهر نمی‌شوند. به جای اینكه برای یافتن حقیقت خودتان را عذاب دهید، در حالیكه شكیبایی را پیشه خود می‌سازید، سعی كنید به اطلاعاتی كه دارید قناعت كنید. 

 

فال روزانه - متولدین خرداد 

امروز پنجمین خانه و دوازدهمین خانه شما (خانه‌های عشق و محبت) داغ شده‌اند و بنابراین شما نمی‌توانید در محل كار به راحتی حواستان را روی كارتان تمركز كنید. عجیب است كه اورانوس غیر قابل پیش بینی نیز به سمت آنها كشیده شده و حتی پیدا كردن راه درست برای شما سخت می‌شود. سعی نكنید به خاطر حس مسئولیت، خودتان را در محل كار عذاب بدهید، بلكه در عوض امروز را دست از كار كردن شسته و به تفریح كردن بپردازید. 

 

فال روزانه - متولدین تیر 

امروز نیازی نیست كه منتظر دستورالعمل‌های رئیس خودتان بمانید؛ برای اینكه شما می‌توانید به راحتی بفهمید كه او از شما چه می‌خواهد. ولی باز هم باید حواس خود را جمع كنید، وگرنه فرجام بدی خواهید داشت كه اصلا قابل توجیه نخواهد بود. به جای اینكه با انجام دادن كارهای بی‌اهمیت وقت باارزش خود را تلف كنید، از نگرش‌های سازنده خود بهره بگیرید. 

 

فال روزانه - متولدین مرداد 

امروز شما زیاد سعی نمی‌كنید شور و هیجان خود را كنترل كنید. این موضوع دوستان و همكارانتان را حسابی شگفت زده خواهد كرد، اما آنها از گوش كردن به آرزوهای بزرگ شما خیلی زود خسته نمی‌شوند. با كمتر حرف زدن و بیشتر عمل كردن می‌توانید به كسانی كه از شما انتقاد می‌كنند نشان دهید كه شما فقط ادعا ندارید. اینک عمل كردن به وعده‌های خود خیلی مهم‌تر از داشتن نگرش‌های بزرگ است. 

 

فال روزانه - متولدین شهریور 

امروز یكی از دوستان و یا یكی از همكارانتان می‌تواند با انجام دادن كاری كاملا زشت و زننده شما را شگفت زده كند. شما می‌توانید مخالفت خود را نسبت به حرفهایی كه بیان می‌شود ابراز كنید، اما اكنون عاقلانه است كه تعجب خود و یا قضاوت منفی خود را نشان ندهید. به جای عكس العمل نشان دادن موقعیت خود را حفظ كنید و بر اعصاب خود مسلط باشید. 

 

فال روزانه - متولدین مهر 

در حالی كه اورانوس با ما در مورد بی‌تفاوت بودن صحبت می‌كند، ونوس (سیاره بخت شما) می‌تواند خواسته‌ها و علایق شما را نشان دهد. امروز شما به فرد یا چیزی در محل كارتان خیلی وابسته شده‌اید، البته این نشانه عشقی رمانتیک نیست، چرا كه شما می‌خواهید تمام آزادی‌های خود را داشته باشید. در حالیكه سعی می‌كنید میانه روی را پیشه خود سازید به سمت منازعه و كشمكش نروید. 

 

فال روزانه - متولدین آبان 

امروز شما ایده‌های جدیدی برای اینكه كارهایتان را سریعتر انجام دهید دارید، اما چیزی فكر شما را عذاب می‌دهد و شما نمی‌دانید كه بین نوآوری و ابتكار و كارهای روزمره همیشگی كدام را برگزینید. با وجود اینكه شما دوست دارید با چند تن از دوستان خاص خود به استراحت و تفریح بپردازید، ولی اكنون وظایف كاریتان در اولویت قرار دارند. اهمیت دادن به این اولویت‌ها به شما كمک می‌كند فرد موفق‌تری باشید. 

 

فال روزانه - متولدین آذر 

امروز اصلا اهمیتی ندارد كه شما چقدر كار برای انجام دادن دارید، شما به راحتی قول می‌دهید و بعد به تفریح كردن مشغول می‌شوید. متاسفانه امروز وقت تفریح و بازی كردن نیست. شما در روزهای دیگر می‌توانید این كار را بكنید؛ ولی امروز اول باید وظایف كاری خود را تمام كنید. اگر امروز سخت كار كنید، روزهای دیگر شانس این را خواهید داشت كه با خیال راحت تفریح كنید. 

 

فال روزانه - متولدین دی 

امروز شما فكرهای زیادی در سرتان دارید، اما وقتی یک دوست صمیمی ‌و یا یكی از اعضای خانواده‌تان به شما نیاز دارد نمی‌توانید در محل كارتان توجه كافی روی كار خود داشته باشید. به نظر می‌رسد وقتی شما در محل كارتان گرفتار می‌شوید، می‌توانید از زیر بار مسئولیت‌هایتان در خانه فرار كنید، اما این موضوع اصلا حقیقت ندارد. پس امروز به مشكلات خانوادگی و شخصی خود رسیدگی كرده و كارهای خود را به روز دیگری موكول كنید. 

 

فال روزانه - متولدین بهمن 

امروز شما می‌خواهید تغییراتی در كار خود بدهید، اما باید بدانید كه شانس همیشه به كمكتان نمی‌آید. اولین كاری كه باید بكنید این است كه یكی از كارهایتان را با روشی جدید انجام دهید، چرا كه شما همیشه در جستجوی راه حل و روش‌های موثر و مناسب هستید. اما اگر فقط به خاطر اینكه از روش‌های قبلی‌تان خسته شده‌اید، بخواهید این كار را با روشی متفاوت انجام دهید، اصلا كار خوبی نكرده‌اید. پس روش‌های مناسب و درست را تغییر ندهید. 

 

فال روزانه - متولدین اسفند 

امروز آرزوهای غیر شخصی شما كه با آرزوهای افراد دیگر تفاوت دارد باعث می‌شود همكاری بین شما و آنها قطع شود. این موضوع باعث ناامیدی شما می‌شود، چرا كه شما به یک نفر كه شاید دوست صمیمی‌تان یا یكی از همكارانتان باشد خیلی وابسته شده بودید. اما شما نمی‌خواهید روش خود را هم تغییر دهید. با همه این احوال اگر می‌بینید كه نمی‌توانید به تنهایی از پس كارهایتان بر بیایید دوباره به دوستانتان ملحق شوید.

 

منبع: میهن فالتاریخ : دوشنبه 26 شهریور 1397 | 11:33 ق.ظ | نویسنده : admin | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.